Ліквідовано пожежу трансформатора на ВП «ЮУ АЕС»

О 22:04 на пункт зв’язку 27-ї Державної пожежно-рятувальної частини, від чергового персоналу ВП «Южно-Українська АЕС», надійшло повідомлення про спрацювання пожежної сигналізації на автотрансформаторі зв’язку 1АТ-330/150 кВ.

Черговий караул підрозділу у складі трьох відділень виїхав на місце події. По прибуттю стало відомо, що виникла пожежа охолоджувача всередині трансформатора. Черговим персоналом станції від’єднано трансформатор від електроживлення. На гасіння пожежі подано 3 пінні, 3 порошкові та 8 водяних стволів.

На місці було розгорнуто об’єктовий штаб пожежогасіння. Керівництво очолював начальник Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Максим Грицаєнко.

О 23:35 пожежу локалізовано та о 23:40 – ліквідовано, на площі 100 кв.м.

Загалом по сигналу «Збір – аварія» було зібрано 125 чоловік особового складу та підготовлено 16 одиниць спеціальної техніки. Безпосередньо у гасінні пожежі, від Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, приймали участь 48 чоловік особового складу із залученням 12 одиниць техніки.

За результатами проведеної радіаційної розвідки на промисловому майданчику АЕС та за її межами фон не перевищує норми.

На місці працює комісія по встановленню причини пожежі та її наслідків, повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Show Buttons
Hide Buttons