Про роботу ВП ЮУ АЕС у березні 2015 року

У період з 12 по 22 березня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 521 мільйон 443 тисячі кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 515 мільйонів 120 тисяч кіловат-годин;  Ташлицькій ГАЕС – 4 мільйони 497 тисяч кіловат-годин; Олександрівській ГЕС – 1 мільйон 826 тисяч кіловат-годин.

Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 193 тисячі тонн донецького вугілля або 147 мільйонів кубометрів природного газу.

Обладнання першого, другого енергоблоків АЕС працювало без зауважень у заданому режимі. Третій енергоблок перебував у планово-попереджувальному ремонті.

На Олександрівській ГЕС в роботі знаходились перший і другий гідроагрегати в залежності від розходу води у р. Південний Буг.

Перший та другий гідроагрегати Ташлицької ГАЕС працювали за заданим графіком несення навантажень.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 23 березня складає 9 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті.

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУ АЕС.

Show Buttons
Hide Buttons