Про роботу ВП ЮУ АЕС у червні 2015 року

У період з 11 по 21 червня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 377 мільйонів 535 тисяч кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 372 мільйони 497 тисяч кіловат-годин; Ташлицькій ГАЕС – 4 мільйони 842 тисячі кіловат-годин; Олександрівській ГЕС – 196 тисяч кіловат-годин. Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити близько 140 тисяч тонн донецького вугілля або 107 мільйонів кубометрів природного газу.

Обладнання першого та третього енергоблоків АЕС працювало у заданому режимі. Другий енергоблок перебував у капітальному планово-попереджувальному ремонті для виконання заходів з продовження терміну експлуатації енергоблоку у понад проектний період.

На Олександрівській ГЕС в роботі знаходився перший гідроагрегат. Другий – перебував у резерві в зв’язку з низьким розходом води у р. Південний Буг.

Перший гідроагрегат Ташлицької ГАЕС працював за заданим графіком несення навантажень. Другий з 14 червня перебував у поточному ремонті.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 22 червня складає 12 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті.

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС.

Show Buttons
Hide Buttons