Про роботу ВП «ЮУ АЕС» у квітні 2015 року

У період з 13 по 23 квітня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 704 мільйони 411 тисяч кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 696 мільйонів 863 тисячі кіловат-годин; Ташлицькій ГАЕС – 5 мільйонів 988 тисяч кіловат-годин; Олександрівській ГЕС – 1 мільйон 560 тисяч кіловат-годин. Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 261 тисячу тонн донецького вугілля або 199 мільйонів кубометрів природного газу. Обладнання першого, другого енергоблоків АЕС працювало без зауважень у заданому режимі.

Як повідомлялось раніше третій енергоблок 13 квітня о 21год. 03хв. після проведення поточного ремонту на генераторі було підключено до енергосистеми країни. О 4год. 30хв. 14 квітня при підвищенні потужності енергоблоку було виявлено дефект на обладнанні турбінного відділення. О 5год. 36хв. енергоблок №3 було відключено до енергомережі для проведення поточного ремонту. 15 квітня  об 11год. 01хв. третій енергоблок після усунення зауважень у роботі обладнання, підключено до енергосистеми України. З того часу обладнання третього енергоблоку працювало без зауважень у заданому режимі.

На Олександрівській ГЕС в роботі знаходились перший і другий гідроагрегати в залежності від розходу води у р. Південний Буг.

Перший та другий гідроагрегати Ташлицької ГАЕС працювали за заданим графіком несення навантажень.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 24 квітня складає 11 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті.

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС

Show Buttons
Hide Buttons