Про роботу ВП «ЮУ АЕС» у листопаді

У період з 1 по 10 листопада відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 633 мільйони 718 тисяч кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 628 мільйонів 602 тисячі кіловат-годин; Ташлицькій ГАЕС – 3 мільйони 534 тисячі кіловат-годин; Олександрівській ГЕС – 1 мільйон 582 тисячі кіловат-годин.

Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 235 тисяч тонн донецького вугілля або 179 мільйонів 94 тисячі кубометрів природного газу.

Обладнання першого, другого та третього енергоблоків АЕС працювало без зауважень у заданому режимі. 4 листопада перший енергоблок після закінчення планово-попереджувального ремонту був підключений до енергосистеми України.

На Олександрівській ГЕС в роботі знаходились перший і другий гідроагрегати в залежності від розходу води у р. Південний Буг.

Перший гідроагрегат Ташлицької ГАЕС працював за заданим графіком несення навантажень. Другий – перебував у капітальному плановому ремонті. З 10 листопада перший гідроагрегат було виведено у плановий ремонт.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 11 листопада складає 11 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті за адресою www.sunpp.mk.ua.

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС.

Show Buttons
Hide Buttons