Про роботу ВП «ЮУ АЕС» у травні 2015 року

У період з 12 по 24 травня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 591 мільйон 182 тисячі кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 582 мільйони 946 тисяч кіловат-годин; Ташлицькій ГАЕС – 7 мільйонів 013 тисяч кіловат-годин; Олександрівській ГЕС – 1 мільйон 223 тисячі кіловат-годин. Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити близько 219 тисяч тонн донецького вугілля або 167 мільйонів кубометрів природного газу.

Обладнання енергоблоків АЕС працювало без зауважень у заданому режимі. Другий енергоблок з 10 травня знаходиться у капітальному планово-попереджувальному ремонті для виконання заходів з продовження терміну експлуатації  у понад проектний період.

На Олександрівській ГЕС в роботі знаходились перший і другий гідроагрегати в залежності від розходу води у р. Південний Буг.

Перший та другий гідроагрегати Ташлицької ГАЕС працювали за заданим графіком несення навантажень.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 25 травня складає 12 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті.

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС.

Show Buttons
Hide Buttons