Про роботу ВП «ЮУ АЕС» у жовтні 2014 року

У період з 1 по 12 жовтня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 584 мільйони 545 тисяч кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на:

​ ·АЕС – 578 мільйонів 341 тисячу кіловат-годин;

​ ·Ташлицькій ГАЕС – 4 мільйони 611 тисяч кіловат-годин;

​ ·Олександрівській ГЕС – 1 мільйон 593 тисячі кіловат-годин.

Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 217 тисяч тонн донецького вугілля або 165 мільйонів 198 тисяч кубометрів природного газу.

Обладнання другого та третього енергоблоків АЕС працювало без зауважень у заданому режимі. Перший енергоблок перебував у планово-попереджувальному ремонті.

На Олександрівській ГЕС в роботі знаходились перший і другий гідроагрегати в залежності від розходу води у р. Південний Буг.

Перший гідроагрегат Ташлицької ГАЕС працював за заданим графіком несення навантажень. Другий – перебував у капітальному плановому ремонті.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 13 жовтня складає 13 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті за адресою www.sunpp.mk.ua.

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС.

Show Buttons
Hide Buttons