Про роботу ВП ЮУ АЕС у жовтні 2017 року

У період з 11 по 22 жовтня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 586 мільйонів 793 тисячі кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 579 мільйонів 838 тисяч кіловат-годин; Ташлицькій ГАЕС – 6 мільйонів 588 тисяч кіловат-годин; Олександрівський ГЕС – 367 тисяч кіловат-годин.

Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 218 тисяч тонн донецького вугілля або 165 мільйонів 832 тисячі кубометрів природного газу. Замінивши вуглецеві джерела енергії, ВП ЮУАЕС запобіг викидам у атмосферу вуглекислого газу – 600 тисяч тон у випадку використання вугілля чи
288 тисяч тон, якщо теплова станція працювала б на природному газі.

Перший та третій енергоблоки Южно-Української АЕС працювали без зауважень в заданому режимі. Другий енергоблок перебував в поточному ремонті.

Перший гідроагрегат Олександрівської ГЕС знаходився в резерві із-за низького розходу води у р. Південний Буг. Другий – перебував у роботі.

Перший гідроагрегат Ташлицької ГАЕС перебував у плановому ремонті. Другий працював за заданим графіком несення навантажень.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 23 жовтня складає 0,10 мкЗв/год. Викиди та скиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті.

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУАЕС

Show Buttons
Hide Buttons