Про роботу ВП «ЮУ АЕС»

У період з 11 по 24 листопада відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 966 мільйонів 343 тисячі кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 964 мільйони 267 тисяч кіловат-годин; Олександрівській ГЕС – 2 мільйони 076 тисяч кіловат-годин. Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 359 тисяч тонн донецького вугілля або 273 мільйони 95 тисяч кубометрів природного газу.

Обладнання першого, другого та третього енергоблоків АЕС працювало без зауважень у заданому режимі.

На Олександрівській ГЕС в роботі знаходились перший і другий гідроагрегати в залежності від розходу води у р. Південний Буг.

Перший та другий гідроагрегати Ташлицької ГАЕС перебували у планових ремонтах.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 25 листопада складає 10 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті.

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП «ЮУАЕС».

Show Buttons
Hide Buttons