Про роботу ВП «Южно-Українська АЕС» у червні 2015 року

У період з 1 по 10 червня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 360 мільйонів 693 тисяч кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 354 мільйони 808 тисяч кіловат-годин; Ташлицькій ГАЕС – 5 мільйонів 411 тисяч кіловат-годин; Олександрівській ГЕС – 474 тисячі кіловат-годин. Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити близько 134 тисячі тонн донецького вугілля або 102 мільйони кубометрів природного газу.

Обладнання першого та третього енергоблоків АЕС працювало у заданому режимі. Другий енергоблок перебував у капітальному планово-попереджувальному ремонті для виконання заходів з продовження терміну експлуатації енергоблоку у понад проектний період.

На Олександрівській ГЕС в роботі знаходились перший гідроагрегат. Другий – перебував у резерві із-за низького розходу води у р. Південний Буг.

Перший та другий гідроагрегати Ташлицької ГАЕС працювали за заданим графіком несення навантажень.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 12 червня складає 12 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті .

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС.

Show Buttons
Hide Buttons