Про роботу  ЮУ АЕС у лютому 2015 року

У період з 1 по 10 лютого відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 487 мільйонів 595 тисяч кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 481 мільйон 180 тисяч кіловат-годин; Ташлицькій ГАЕС – 4 мільйони 519 тисяч кіловат-годин; Олександрівській ГЕС – 1 мільйон 896 тисяч кіловат-годин. Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 181 тисячу тонн донецького вугілля або 137 мільйонів 798 тисяч кубометрів природного газу.

Перший та другий енергоблоки Южно-Української АЕС працювали без зауважень в заданому режимі.

Третій енергоблок Южно-Української АЕС перебував у планово – попереджувальному ремонті.

На Олександрівській ГЕС перший та другий гідроагрегати знаходилися в роботі в залежності від розходу води в річці Південний Буг.

Перший гідроагрегат Ташлицької ГАЕС працював за заданим графіком несення навантажень. Другий гідроагрегат перебував в капітальному ремонті.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 11 лютого складає 11 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті.

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС

Show Buttons
Hide Buttons