Про роботу ЮУ АЕС

У період з 1 по 10 вересня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 429 мільйонів 732 тисячі кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на:  АЕС – 425 мільйонів 312 тисяч кіловат-годин; Ташлицькій ГАЕС – 4 мільйони 4 тисячі кіловат-годин; Олександрівській ГЕС – 416 тисяч кіловат-годин.  Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 159 тисяч тонн донецького вугілля або 121 мільйон 446 тисяч кубометрів природного газу.

Обладнання першого, другого та третього енергоблоків АЕС працювало без зауважень у заданому режимі. Другий енергоблок 3 вересня було підключено до енергосистеми після закінчення капітального планово-попереджувального ремонту.

На Олександрівській ГЕС в роботі знаходились перший і другий гідроагрегати. Другий гідроагрегат з 7 вересня перебував у резерві у зв’язку з низькім розходом води у р. Південний Буг.

Перший та другий гідроагрегати Ташлицької ГАЕС працювали за заданим графіком несення навантажень.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 11 вересня складає 11 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем :(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті за адресою www.sunpp.mk.ua.

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС

Show Buttons
Hide Buttons