Про роботу   ЮУ енергокомплексу

У період з 11 по 21 вересня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 534 мільйони 362 тисячі кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на:

​ ·АЕС – 529 мільйонів 467 тисяч кіловат-годин;

​ ·Ташлицькій ГАЕС – 4 мільйони 410 тисяч кіловат-годин;

​ ·Олександрівській ГЕС – 485 тисяч кіловат-годин.

Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 198 тисяч тонн донецького вугілля або 151 мільйон 15 тисяч кубометрів природного газу.

Обладнання другого та третього енергоблоків АЕС працювало без зауважень у заданому режимі. Перший енергоблок 16 вересня було відключено від енергосистеми для проведення планово-попереджувального ремонту.

На Олександрівській ГЕС в роботі знаходився перший гідроагрегат. Другий гідроагрегат перебував у резерві у зв’язку з низьким розходом води у р. Південний Буг.

Перший та другий гідроагрегати Ташлицької ГАЕС працювали за заданим графіком несення навантажень.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 22 вересня складає 11 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті за адресою www.sunpp.mk.ua.

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС

Show Buttons
Hide Buttons