Про розвантаження  блоку №3 ЮУ АЕС

11 квітня о 14 год. 37хв. на третьому енергоблоку Южно-Української АЕС відключено генератор дією автоматичного електричного захисту. Імовірно причиною відключення є втрата збудження генератора. Реакторна установка третього енергоблоку розвантажена до 10% номінальної потужності. Зауваження в роботі реакторної установки відсутні.

Акцентуємо увагу, що подія не має жодного зв’язку з експлуатацією палива Westinghouse, а стосується виключно роботи електричної частини обладнання. При перехідних процесах відключення енергоблоку порушень умов та меж безпечної експлуатації не було.

Обладнання першого та другого енергоблоків АЕС працює без зауважень у заданому режимі.

Радіаційній фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС знаходиться на рівні природних фонових значень, які були заміряні до пуску атомної станції. Викиди та скиди радіоактивних речовин в навколишнє середовище не перевищують встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті за адресою www.sunpp.mk.ua .

Відділ роботи з громадськістю і ЗМІ ВП ЮУАЕС

Show Buttons
Hide Buttons