Шановні мешканці міста Вознесенська!

Повідомляємо Вам, що з 28 жовтня 2015 року триває публічне громадське обговорення проекту рішення Державної інспекції ядерного регулювання України (ДІЯРУ) щодо продовження терміну експлуатації енергоблоку №2 Южно-Української АЕС.

В рамках громадського обговорення ДІЯРУ за участю замовника проекту рішення ДП “НАЕК “Енергоатом” проводить громадські слухання з цього питання, які відбудуться 25 листопада 2015 року о 14-00 за адресою: м. Южноукраїнськ, Палац культури «Енергетик». Головуватиме на громадських слуханнях уповноважений представник Державної інспекції ядерного регулювання України.

Для участі у громадських слуханнях зацікавленої громадськості міста, представників депутатського корпусу, виконавчого комітету, органів управління, організацій і підприємств, громадських організацій та ЗМІ можна зареєструватися у відділі забезпечення депутатської діяльності та сприяння розвитку місцевого самоврядування апарату Виконавчого комітету міської ради (кабінет №33), за телефонами (05134) 4-52-77, 066-312-59-63 або на офіційному сайті міста (залишивши тут коментар, в якому необхідно вказати прізвище, ім’я та по батькові, місце роботи, адреса, телефон).

Відправлення автобуса 25 листопада 2015 року о 12.30 (пл.Центральна, 1).

Детальну інформацію про порядок, терміни, документи громадського обговорення розміщено на електроних сайтах:

ДІЯРУ: http://www.snrc.gov.ua ,

ДП НАЕК «Енергоатом»: http://www.energoatom.kiev.ua ,

ВП «Южно-Українська АЕС»: http://www.sunpp.mk.ua .

Офіційний сайт міста Вознесенська

Show Buttons
Hide Buttons