Енергоатом ініціює заходи з екологі...
5 дней назад
5 дней назад
5 дней назад
5 дней назад
4 месяца назад
З ІСТОРІЇ ВОЄВОДСЬКО... У державному архіві Миколаївської області зберігаю...
ДІАМАНТИ БУЗЬКОГО БІ... ДОВІДНИК найцінніших територій та об’єктів в меж...
ФУТБОЛ РАЗВИВАЕТСЯ В... Газета «Рідне Прибужжя» и областная федерация футб...
НПР-20,7. ЗАПИТАННЯ ... На березі Південного Бугу, поряд з насосною піджив...
50 тисяч людей з Бельгії, Німеччини та Нідерландів у неділю утворили трансграничний людський ланцюг довжиною на 90 км, вимагаючи закрити найбільшу бельгійську атомну станцію “Тіанж”.
Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Euractiv.
Протестуючі закликали до негайного закриття двох бельгійських ядерних реакторів, включаючи реактор №2 станції “Тіанж” та реактор №3 АЕС “Дул”.
Людський ланцюг простягнувся від “Тіанж”, у східній Бельгії, до Льежа, голландського міста Маастрихта та німецького міста Ахен.
Обидва зазначених реактора відновили роботу в 2015 році після більше ніж 2-річної перерви, коли там знайшли мікротріщини. Рішення було прийнято після проведення випробувань та консультацій з міжнародними експертами.
Тривалість експлуатації двох інших реакторів “Дул” була продовжена в середині 2015 року на десять років. Хоча спочатку уряд планував вивести їх з експлуатації цього року, а замість цього вони продовжать працювати до 2025 року, коли вони відсвяткують півстоліття.
Близько 40% загальної енергетичної потреби Бельгії та 55% її електроенергії задовольняються ядерною енергетикою.