ВП «ЮУ АЕС» у березні  2016 року

У період з 1 по 10 березня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 372 мільйони 861 тисячу кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 365 мільйонів 190 тисяч кіловат-годин; Ташлицькій ГАЕС – 5 мільйонів 607 тисяч кіловат-годин; Олександрівській ГЕС – 2 мільйони 64 тисячі кіловат-годин. Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 138 тисяч тонн донецького вугілля або 105 мільйонів 374 тисячі кубометрів природного газу.

Обладнання першого, другого та третього енергоблоків АЕС працювало у заданому режимі.

Другий енергоблок з 26 лютого до 5 березня перебував у поточному ремонті.

Третій енергоблок 6 березня було відключено від енергосистеми для проведення капітального планово-попереджувального ремонту тривалістю 98 діб.

Перший та другий гідроагрегати Олександрівській ГЕС знаходились у роботі.

Другий гідроагрегат Ташлицької ГАЕС працював згідно графіка несення навантажень. Перший гідроагрегат перебував у плановому ремонті.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 11 березня складає 0,1 мкЗв/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті.

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС.

Show Buttons
Hide Buttons