ВП ЮУ АЕС у червні 2016 року

У період з 13 по 22 червня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 541 мільйон 923 тисячі кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 535 мільйонів 283 тисячі кіловат-годин; Ташлицькій ГАЕС – 5 мільйонів 537 тисяч кіловат-годин; Олександрівській ГЕС – 1 мільйон 103 тисячі кіловат-годин. Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 201 тисячу тонн донецького вугілля або 153 мільйони 152 тисячі кубометрів природного газу.

Обладнання першого, другого та третього енергоблоків АЕС працювало без зауважень в заданому режимі.

Перший та другий гідроагрегати Ташлицької ГАЕС працювали згідно графіка несення навантажень.

На Олександрівській ГЕС знаходились у роботі перший та другий гідроагрегати в залежності від розходу води у р. Південний Буг.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 23 червня складає 0,09 мкЗв/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

ПЕРШИЙ ЕНЕРГОБЛОК ЮЖНО-УКРАЇНСЬКОЇ АЕС ЗУПИНЕНО ДЛЯ

ПРОВЕДЕННЯ ПЛАНОВО-ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНОГО РЕМОНТУ

24 червня о 1 год. 25 хв. перший енергоблок Южно-Української АЕС було відключено від енергосистеми України для проведення середнього планово-попереджувального ремонту тривалістю 63 діб.

Другий та третій енергоблоки Южно-Української АЕС працюють без зауважень у заданому режимі.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті.

Відділ роботи з громадськістю і ЗМІ ВП ЮУАЕС

Show Buttons
Hide Buttons