ВП «ЮУ АЕС» у грудні 2015 року

У період з 1 по 10 грудня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 461 мільйон 14 тисяч кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 454 мільйони 584 тисячі кіловат-годин; Ташлицькій ГАЕС – 5 мільйонів 613 тисяч кіловат-годин; Олександрівській ГЕС – 817 тисяч кіловат-годин. Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 171 тисячу тонн донецького вугілля або 130 мільйонів 287 тисяч кубометрів природного газу.

Обладнання першого та третього енергоблоків АЕС працювало без зауважень у заданому режимі. Другий енергоблок перебував у капітальному планово-попереджувальному ремонті з виконанням заходів з продовження терміну його експлуатації у понадпроектний період.

Постановою Колегії Держатомрегулювання України №18 від 7 грудня 2015 р. «Про продовження експлуатації енергоблока №2 Южно-Української АЕС у понадпроектний термін за результатами періодичної переоцінки безпеки» визнана обґрунтованою можливість безпечної експлуатації енергоблока №2 Южно-Української АЕС на визначених у проекті рівнях потужності до 31 грудня 2025 року.

Перший та другий гідроагрегати Олександрівській ГЕС знаходилися у роботі в залежності від розходу води в р. Південний Буг.

Другий гідроагрегат Ташлицької ГАЕС працював згідно графіка несення навантажень. Перший гідроагрегат перебував у плановому ремонті.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 11 грудня складає 9 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті.

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС

Show Buttons
Hide Buttons