ВП “ЮУ АЕС” у липні 2015 року

У період з 14 по 26 липня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 306 мільйонів 523 тисячі кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 299 мільйонів 317 тисяч кіловат-годин; Ташлицькій ГАЕС – 7 мільйонів 206 тисяч кіловат-годин. Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити близько 114 тисяч тонн донецького вугілля або 87 мільйонів кубометрів природного газу.

Обладнання третього енергоблоку АЕС працювало у заданому режимі.
Перший енергоблок 15 липня було відключено від енергосистеми України для проведення середнього планово-попереджувального ремонту. Другий енергоблок перебував у капітальному планово-попереджувальному ремонті для виконання заходів з продовження терміну експлуатації енергоблоку у понад проектний період.

На Олександрівській ГЕС перший та другий гідроагрегати перебували у резерві у зв’язку з низьким розходом води у р. Південний Буг.

Перший та другий гідроагрегати Ташлицької ГАЕС працювали за заданим графіком несення навантажень.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 27 липня складає 11 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті.

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС

Show Buttons
Hide Buttons