ВП «ЮУ АЕС» у липні 2015 року

У період з 1 по 13 липня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 439 мільйонів 735 тисяч кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 432 мільйони 616 тисяч кіловат-годин; Ташлицькій ГАЕС – 7 мільйонів 15 тисяч кіловат-годин; Олександрівській ГЕС – 104 тисячі кіловат-годин. Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити близько 163 тисячі тонн донецького вугілля або 124 мільйони кубометрів природного газу.

Обладнання першого та третього енергоблоків АЕС працювало у заданому режимі. Другий енергоблок перебував у капітальному планово-попереджувальному ремонті для виконання заходів з продовження терміну експлуатації енергоблоку у понад проектний період.

На Олександрівській ГЕС перший та другий гідроагрегати знаходились у роботі в залежності від розходу води у р. Південний Буг. З 7 липня обидва гідроагрегата перебували у резерві у зв’язку з низьким розходом води у річці.

Другий гідроагрегат Ташлицької ГАЕС працював за заданим графіком несення навантажень. Перший гідроагрегат перебував у поточному ремонті.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 14 липня складає 11 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті.

***

Згідно з наказом Міненерговугілля України від 31.12.2014 № 920
«Про підготовку обладнання електростанцій і теплових мереж до надійної та ефективної роботи у 2015 році та осінньо-зимовий період 2015/2016 року»
15 липня о 2 год. 28 хв. перший енергоблок Южно-Української АЕС було відключено від енергосистеми України для проведення середнього планово-попереджувального ремонту тривалістю 52 доби.

При перехідних процесах відключення енергоблоку порушень умов і меж безпечної експлуатації не було.

За цей час планується виконати наступні основні роботи:

– середній ремонт реактора;

– капітальний ремонт, контроль металу, технічне опосвідчення головного циркуляційного насосу №4, парогенератору №1;

– вихоро-токовий контроль теплообмінних трубок парогенераторів №1-4;

– контроль зварних з’єднань парогенераторів №1-4;

– капітальний ремонт, контроль металу циліндру низького тиску №1;

– капітальний ремонт підшипників турбіни та генератора;

– капітальний ремонт турбогенератора з виводом ротора.

На другому енергоблоці продовжується капітальний ремонт з виконанням заходів з продовження його експлуатації у понадпроектний термін.

Третій енергоблок Южно-Української АЕС працює без зауважень у заданому режимі.

Радіаційній фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС знаходиться на рівні природних фонових значень, які були заміряні до пуску атомної станції, та на 15 липня складає 12 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин в навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС.

Show Buttons
Hide Buttons