ВП ЮУ АЕС У ЛИПНІ 2017

У період з 11 по 20 липня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 298 мільйонів 618 тисяч кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 293 мільйони 735 тисяч кіловат-годин; Ташлицькій ГАЕС – 4 мільйони 802 тисячі кіловат-годин; Олександрівській ГЕС – 81 тисячу кіловат-годин.

Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 111 тисяч тонн донецького вугілля або 84 мільйони 392 тисячі кубометрів природного газу. Замінивши вуглецеві джерела енергії, ВП ЮУАЕС запобіг викидам у атмосферу вуглекислого газу – 306 тисяч тон у випадку використання вугілля чи 147 тисяч тон, якщо теплова станція працювала б на природному газі.

Третій енергоблок Южно-Української АЕС працював без зауважень в заданому режимі. На першому енергоблоці тривав у капітальний планово-попереджувальний ремонт.  З 15 липня 2017 року другий енергоблок перебував у поточному ремонті. З 11 по 15 липня на Олександрівській ГЕС в роботі знаходився перший гідроагрегат. З 16 липня перший та другий гідроагрегати перебували у резерві із-за низького розходу воду у р. Південний Буг. Перший та другий гідроагрегати Ташлицької ГАЕС працювали за заданим графіком несення навантажень.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 21 липня складає 0,09 мкЗв/год. Викиди та скиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті.

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУАЕС

Show Buttons
Hide Buttons