ВП «ЮУ АЕС» у листопаді 2015 року

У період з 11 по 22 листопада відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 555 мільйонів 540 тисяч кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 547 мільйонів 894 тисячі кіловат-годин;  Ташлицькій ГАЕС – 6 мільйонів 735 тисяч кіловат-годин; Олександрівській ГЕС – 911 тисяч кіловат-годин. Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 206 тисяч тонн донецького вугілля або 157 мільйонів кубометрів природного газу.

Обладнання першого та третього енергоблоків АЕС працювало без зауважень у заданому режимі. Другий енергоблок перебував у капітальному планово-попереджувальному ремонті з виконанням заходів з продовження терміну його експлуатації у понадпроектний період.

Перший та другий гідроагрегати Олександрівській ГЕС знаходилися у роботі в залежності від розходу води в р. Південний Буг.

Другий гідроагрегат Ташлицької ГАЕС працював згідно графіка несення навантажень. Перший гідроагрегат перебував у плановому ремонті.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 23 листопада складає 11 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті.

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС

Show Buttons
Hide Buttons