ВП «ЮУ АЕС» у лютому 2016 року

У період з 12 по 22 лютого відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 620 мільйонів 345 тисяч кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 611 мільйонів 702 тисячі кіловат-годин; Ташлицькій ГАЕС – 6 мільйонів 149 тисяч кіловат-годин; Олександрівській ГЕС – 2 мільйони 494 тисячі кіловат-годин. Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 230 тисяч тонн донецького вугілля або 175 мільйонів 315 тисяч кубометрів природного газу.

Обладнання першого та другого енергоблоків АЕС працювало без зауважень у заданому режимі.

Третій енергоблок 20 лютого було відключено від енергомережі дією автоматичного захисту за рівнем у парогенератору. В той же день енергоблок було підключено до енергомережі після виявлення та усунення несправностей.

Перший та другий гідроагрегати Олександрівській ГЕС знаходились у роботі.

Другий гідроагрегат Ташлицької ГАЕС працював згідно графіка несення навантажень. Перший гідроагрегат перебував у плановому ремонті.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 23 лютого складає 0,09 мкЗв/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном – автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті.

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС

Show Buttons
Hide Buttons