ВП «ЮУ АЕС» у лютому 2016 року

У період з 1 по 11 лютого відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 532 мільйони 236 тисяч кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 524 мільйони 675 тисяч кіловат-годин; Ташлицькій ГАЕС – 6 мільйонів 127 тисяч кіловат-годин; Олександрівській ГЕС – 1 мільйон 434 тисячі кіловат-годин. Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 197 тисяч тонн донецького вугілля або 150 мільйонів 415 тисяч кубометрів природного газу. Обладнання першого та третього енергоблоків АЕС працювало без зауважень у заданому режимі.
Другий енергоблок з 27 січня до 5 лютого та з 10 по 11 лютого перебував у поточних ремонтах згідно дозволених заявок.
Перший та другий гідроагрегати Олександрівській ГЕС знаходились у роботі в залежності від розходу води у річці Південний Буг.
Другий гідроагрегат Ташлицької ГАЕС працював згідно графіка несення навантажень. Перший гідроагрегат перебував у плановому ремонті.
Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 12 лютого складає 0,09 мкЗв/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.
Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті.
Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС.

Show Buttons
Hide Buttons