ВП ЮУ АЕС у лютому 2017 року

У період з 13 по 22 лютого відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 618 мільйонів 412 тисяч кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 612 мільйонів 603 тисячі кіловат-годин; Ташлицькій ГАЕС – 4 мільйони 688 тисяч кіловат-годин; Олександрівській ГЕС – 1 мільйон 121 тисячу кіловат-годин. Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 229 тисяч тонн донецького вугілля або 174 мільйони 769 тисяч кубометрів природного газу.

Перший, другий та третій енергоблоки Южно-Української АЕС працювали в заданому режимі. 14 лютого другий енергоблок було підключено до енергосистеми по закінченню середнього планово-попереджувального ремонту.

На Олександрівській ГЕС в роботі знаходились перший та другий гідроагрегати в залежності від розходу води в річці Південний Буг.

Перший та другий гідроагрегати Ташлицької ГАЕС працювали за заданим графіком несення навантажень.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 23 лютого складає 0,1 мкЗв/год. Викиди та скиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті.

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУАЕС.

Show Buttons
Hide Buttons