ВП «ЮУ АЕС» у січні 2016 року

У період з 11 по 20 січня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 553 мільйони 025 тисяч кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 546 мільйонів 695 тисяч кіловат-годин; Ташлицькій ГАЕС – 5 мільйонів 577 тисяч кіловат-годин; Олександрівській ГЕС – 753 тисячі кіловат-годин. Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 205 тисяч тонн донецького вугілля або 156 мільйонів 290 тисяч кубометрів природного газу.
Обладнання першого, другого та третього енергоблоків АЕС працювало без зауважень у заданому режимі.
Перший гідроагрегат Олександрівській ГЕС знаходився у роботі. Другий – перебував у резерві.
Другий гідроагрегат Ташлицької ГАЕС працював згідно графіка несення навантажень. Перший гідроагрегат перебував у плановому ремонті.
Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 21 січня складає 9 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.
Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем (05136)-2-29-93.
Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС.

Show Buttons
Hide Buttons