ВП «ЮУ АЕС» у січні 2016 року

У період з 1 по 10 січня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 602 мільйони 379 тисяч кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 596 мільйонів 286 тисяч кіловат-годин; Ташлицькій ГАЕС – 5 мільйонів 580 тисяч кіловат-годин; Олександрівській ГЕС – 513 тисяч кіловат-годин. Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 223 тисячі тонн донецького вугілля або 170 мільйонів 237 тисяч кубометрів природного газу.

Перший, другий та третій енергоблоки Южно-Української АЕС працювали без зауважень в заданому режимі.

На Олександрівській ГЕС в роботі знаходився перший гідроагрегат. Другий гідроагрегат – перебував в резерві.

Другий гідроагрегат Ташлицької ГАЕС працював за заданим графіком несення навантажень. Перший гідроагрегат – перебував в плановому ремонті.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 11 січня складає 9 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93.

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС.

Show Buttons
Hide Buttons