ВП «ЮУ АЕС»  у вересні 2015 року

У період з 01 по 10 вересня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 375 мільйонів 416 тисяч кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 369 мільйонів 763 тисячі кіловат-годин; Ташлицькій ГАЕС – 5 мільйонів 653 тисячі кіловат-годин. Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 139 тисяч тонн донецького вугілля або 106 мільйонів 95 тисяч кубометрів природного газу.

Обладнання першого та третього енергоблоку АЕС працювало у заданому режимі.

Другий енергоблок знаходиться у капітальному планово-попереджувальному ремонті з виконанням заходів з продовження терміну експлуатації енергоблоку у понад проектний період.

Перший гідроагрегат Олександрівській ГЕС перебував у резерві у зв’язку з низьким розходом води у річці Південний Буг. Другий гідроагрегат з 2 вересня перебував у плановому ремонті.

Перший та другий гідроагрегати Ташлицької ГАЕС працювали за заданим графіком несення навантажень.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 11 вересня складає 11 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті.

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУ АЕС

Show Buttons
Hide Buttons