ВП «ЮУ АЕС» У ВЕРЕСНІ 2016 РОКУ

У період з 1 по 11 вересня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 589 мільйонів 71 тисячу кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 583 мільйони 272 тисячі кіловат-годин; Ташлицькій ГАЕС – 5 мільйони 799 тисяч кіловат-годин. Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 219 тисяч тонн донецького вугілля або 166 мільйонів 477 тисяч кубометрів природного газу.

Перший, другий та третій енергоблоки Южно-Української АЕС працювали без  зауважень в заданому режимі.

На Олександрівській ГЕС перший гідроагрегат перебув у резерві у зв’язку з низьким розходом води у річці Південний Буг. Другий гідроагрегат – у плановому ремонті.

Перший та другий гідроагрегати Ташлицької ГАЕС працювали за заданим графіком несення навантажень.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 12 вересня складає 0,1 мкЗв/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті.

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС

Show Buttons
Hide Buttons