ВП ЮУ АЕС У ВЕРЕСНІ 2017 РОКУ

У період з 11 по 21 вересня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 527 мільйонів 890 тисяч кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 998 мільйонів 899 тисяч кіловат-годин; Ташлицькій ГАЕС – 5 мільйонів 511 тисяч кіловат-годин.

Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 196 тисяч тонн донецького вугілля або 149 мільйонів 186 тисяч кубометрів природного газу. Замінивши вуглецеві джерела енергії, ВП ЮУАЕС запобіг викидам у атмосферу вуглекислого газу – 541 тисячу тон у випадку використання вугілля чи
259 тисяч тон, якщо теплова станція працювала б на природному газі.

Другий та третій енергоблоки Южно-Української АЕС працювали без зауважень в заданому режимі. Перший енергоблок перебував в капітальному планово-попереджувальному ремонті.

Перший та другий гідроагрегати Олександрівської ГЕС перебували у резерві із-за низького розходу воду у р. Південний Буг.

Перший та другий гідроагрегати Ташлицької ГАЕС працювали за заданим графіком несення навантажень.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 22 вересня складає 0,10 мкЗв/год. Викиди та скиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУАЕС

Show Buttons
Hide Buttons