ВП «Южно-Українська АЕС» у  лютому 2015 року

У період з 11 по 22 лютого відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 573 мільйони 47 тисяч кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на: АЕС – 566 мільйонів 88 тисяч кіловат-годин;  Ташлицькій ГАЕС – 5 мільйонів 166 тисяч кіловат-годин; Олександрівській ГЕС – 1 мільйон 793 тисячі кіловат-годин. Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 213 тисяч тонн донецького вугілля або 161 мільйон 948 тисяч кубометрів природного газу.

Обладнання першого, другого енергоблоків АЕС працювало у заданому режимі. Третій енергоблок перебував у планово-попереджувальному ремонті.

На Олександрівській ГЕС в роботі знаходились перший і другий гідроагрегати в залежності від розходу води у р. Південний Буг.

Перший та другий гідроагрегат Ташлицької ГАЕС працювали за заданим графіком несення навантажень. Другий гідроагрегат до 16 лютого перебував у капітальному плановому ремонті.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 23 лютого складає 10 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті.

Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС.

Show Buttons
Hide Buttons