ЮУ АЕС підозрюють у переплаті 28 млн. грн.

НАБУ розслідує переплати

на 28 мільйонів у атомників ЮУАЕС

НАБУ розслідує незаконне заволодіння коштами на тендерах ВП «Южно-Українська АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом». Про це свідчить ухвала Солом’янського суду Києва від 4 листопада.
Зокрема, вивчається закупівля у ТОВ «Астрейд» у 2012 році загальноблочного щита постійного струму. Детективи стверджують, що обладнання було придбано на 9,30 млн грн. дорожче від ринку. До схеми залучили підприємство з ознаками фіктивності ТОВ «Платинум Систем». Через здійснення безтоварних операцій із «Платинум Систем» підозрювані вивели в тінь і заволоділи 9,30 млн грн.,  повідомляє http://nashigroshi.org
Також розслідується закупівля у 2012 р. щитів КТПСН у ПрАТ «Уніс – Центр». Стверджується, що ціна також була завищена і підозрювані з використання фірми-посередника ТОВ «Ремтех-Проект» вивели в тінь і заволоділи 19,20 млн грн.
Таким чином, в сумі йдеться про незаконне заволодіння 28,50 млн грн.
В ухвалі зазначено, що посадові особи «Южно-Української АЕС» діяли також у змові із ПрАТ «СКБ Електрощит», Корпорації «Харківський електрощитів завод – Елетекс-С».
Зокрема, одна з фірм-посередників «Платинум Систем» перераховувала коштів Корпорації «Харківський електрощитів завод – Елетекс-С». Суд дав детективу НАБУ доступ до даних про банківські рахунки корпорації.
Кримінальне провадження №32013110110000482 зареєстроване 25.10.2013. Раніше його розслідуванням займались слідчі МВС України в Миколаївської області. У судовому реєстрі перші ухвали по цій справі з’явилися тільки в січні 2015 р.

Show Buttons
Hide Buttons