ЮУ АЕС повідомляє про порушення в роботі

15 січня о 22 год. 03 хв. відбулося відключення автотрансформатора зв’язку енергосистеми 330/150 кВ 1АТ дією електричного захисту з виникненням пожежі.

О 23 год. 42 хв. 15 січня 2015 року пожежу було ліквідовано силами державного пожежно-рятувального загону №1 м. Южноукраїнська з застосуванням спецтехніки.

Причиною аварійного відключення автотрансформатора стало коротке замикання. Причиною пожежі стала розгерметизація основного масляного бака автотрансформатора. Системи електричного захисту та аварійного пожежогасіння спрацювали у відповідності з проектними алгоритмами. Дії персоналу з ліквідації порушення були правильними.

На ЮУАЕС створена комісія з розслідування порушення.

Це порушення не вплинуло на роботу енергоблоків ЮУАЕС. Відключення споживачів не було. Радіаційний стан на АЕС не зазнав змін.

Обладнання першого, другого енергоблоків АЕС працювало у заданому режимі. Сумарна потужність енергоблоків ЮУАЕС – 2015 МВт.

Третій енергоблок перебував у планово-попереджувальному ремонті.

На Олександрівській ГЕС в роботі знаходився перший гідроагрегат. Другий перебував у резерві.

Перший гідроагрегат Ташлицької ГАЕС працював за заданим графіком несення навантажень. Другий – перебував у капітальному плановому ремонті.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС знаходиться на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 16 січня складає 10 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті, повідомляє відділ зв’язків з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС.

Show Buttons
Hide Buttons