Арбузинка очікує кошти на розвиток району

З Державного фонду регіонального розвитку Арбузинський район отримає понад 17 млн грн.

За 9 місяців перевиконання обласного бюджет склало 367 млн. грн., ці кошти спрямовуються на розвиток області та покращення інфраструктури. Цього року з Державного фонду регіонального розвитку Арбузинський район отримає понад 17 млн грн. Це дасть можливість реконструювати районний Будинок культури й дитячий садочок, а також частину коштів буде направлено на будівництво водопроводу.

Про це розповів голова облдержадміністрації Вадим Меріков під час робочої поїздки до Арбузинського району та зустрічі з активом району.

«Сьогодні ми переконалися в позитивних результатах фінансової децентралізації. Щоб наша область розвивалася не слід стояти осторонь і чекати на зміни, треба об’єднуватися і разом втілювати в життя реформи ініційовані Президентом України Петром Порошенко і Урядом. Заради європейського майбутнього України політичні амбіції мають відійти на другий план», – сказав Вадим Меріков.

Він зазначив, 30-40% сільських та селищних рад витрачають більшість місцевого бюджету для утримання апарату. Як приклад навів Новогригорівську сільську раду Арбузинського району, яка за 2014 рік при бюджеті 153 тис  600 грн. на адміністрування витратила понад 169 тис грн. «Ви погодитеся, що громади, які отримають більше повноважень і фінансову незалежність зможуть більш раціональніше і ефективніше використовувати кошти на направляти їх на соціально важливі проекти».

Під час зустрічі обговорили і вкрай важливе питання – боротьба з корупцією. Хабарництво та «відкати» стали нормою для українського суспільства, але перші кроки зроблено: в області успішно впроваджується електрона система закупівель, а в Миколаєві пройшов конкурсний відбір до нової Національної поліції.

«Після відбору поліцейські вже проходять навчання та спеціальну підготовку Я особисто спілкувався з ними, і хочу сказати, що це молоді, розумні та принципові хлопці й дівчата, які перш за все стоятимуть на захисті інтересів громади. Саме так ми маємо перезавантажити країну», – зазначив голова облдержадміністрації.

За повідомленням сайту облдержадміністрації

Show Buttons
Hide Buttons