Безпека пасажирів – над усе

Олег Домущей. 8 жовтня, в рамках Всеукраїнського комплексу профілактичних заходів на пасажирському автотранспорті, у Вознесенську було проведено нараду з керівниками підприємств-перевізників, на якій обговорювалися питання щодо безпеки пасажирських перевезень.

Під час зустрічі наголошувалося, що з початку жовтня Державтоінспекція здійснила ряд профілактичних заходів на пасажирському транспорті, з метою попередження аварійності та підвищення рівня безпеки дорожнього руху під час надання послуг з перевезення пасажирів. ДАІ перевіряє підприємства всіх форм власності, які здійснюють пасажирські перевезення по виконанню вимог законодавства у сфері автомобільного транспорту, базові підприємства з виконання ними договірних умов з пасажиро-перевізниками.
Під час перевірок особлива увага приділяється питанням організації передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення обов’язкового медичного огляду водіїв. Також працівниками ДАІ проводиться роз’яснювальна робота у трудових колективах автопідприємств з питань дотримання водіями Правил дорожнього руху, вони нагадують водіям про відповідальність за порушення ПДД. Адже основними причинами скоєння ДТП є такі порушення, як керування транспортними засобами в стані сп’яніння, порушення швидкісного режиму, порушення правил проїзду перехресть, обгону.
Лише за перші 8 днів жовтня, в ході перевірки пасажирського транспорту, працівниками відділу ДАІ Вознесенського міськвідділу міліції перевірено 5 автопідприємств, що надають послуги з перевезення пасажирів. У результаті цих перевірок задокументовано 2 порушення вимог  транспортного законодавства. За виявленими фактами складено 1 адмінматеріал на посадових осіб одного з підприємств. На маршруті виявлено 4 автобуси, що мали технічні несправності: один з них мав несправності гальмівної системи, а ще 2 – несправності аварійного виходу.
Під час нагляду за дорожнім рухом задокументовано 20 порушень Правил дорожнього руху водіями зазначеної категорії транспорту, з яких – 2 порушення правил зупинки та стоянки під час висадки та посадки пасажирів; 6 випадків перевезення пасажирів понад встановленої кількості.
Державтоінспекція звертається до водіїв пасажирського транспорту з проханням бути більш уважними та обережними, суворо дотримуватися ПДД і, звичайно ж, завжди пам’ятати про те, що вони несуть повну відповідальність за здоров’я і життя пасажирів.

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons