Давайте, друзі, разом природу берегти!

“Зроби свій рідний край красивим і чистим” – під цим гаслом 7 червня в Новогригорівській ЗОШ пройшов захід до Дня довкілля. Протягом року ми відзначаємо багато дат та подій.  5 червня відзначається Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Свято було засновано Генеральною асамблеєю ООН у 1972 році.

Звернути увагу дітей та молоді  на збереження  природи  свого міста, села,  району – було  метою спеціалістів відділу обслуговування районної бібліотеки під час проведення екологічної години “Буду я природі другом”. На заході з учнями розмовляли про наш спільний дім – Землю, Україну, її екологію, проблеми, пов’язані з діяльністю людини, які турбують не лише наш народ, але й усе людство. Під час екологічної години відбувся  огляд-презентація екологічних сайтів “З любов’ю до Матінки-землі”.
Із задоволенням  школярі взяли участь у поетичному конкурсі віршів про природу “Вгадай поета” та екологічному турнірі “Друзі природи”.
Висловлюємо щиру подяку адміністрації та директору Новогригорівської  ЗОШ Миколі Івановичу  Куценку за гостинність та організацію заходу.
Н. Євстратьєва, бібліотекар ЦРБ ім. Т.Г.Шевченка.

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons