День знаний в школах города

Вот и наступил долгожданный день, к которому готовились школьники и их родители – 1 сентября! В Вознесенской СОШ №10 в этом году первое сентября отметили, как всегда торжественно, весело, но без лишнего официоза. Прозвучали поздравления для учеников и их родителей, напутствия для молодых учителей; дети приветствовали своих наставников цветами и словами благодарности. Выступили и первоклассники со стихами и поздравлениями.

В этом году в школе два первых класса – русский, в котором будут учиться 25 детей, и украинский, в котором 28 учеников. А потом во дворе школы началось костюмированное представление, и первоклассники пустились в хоровод со сказочными персонажами. В завершение праздника прозвучал последний звонок, и в небо взмыли воздушные шарики.

Після літнього відпочинку, засмаглі та повні сил, повертаються діти до школи. З самісінького ранку шкільне подвір’я гуде мов вулик. І це зрозуміло: останні приготування до свята, радісні привітання і обійми, вихованці наперебій діляться спогадами про літні пригоди. Вже зібралися майже всі. Є тут учні і їх батьки, бабусі і дідусі, родичі і просто знайомі, колишні учні і головні винуватці цього дня – першокласники. Усміхнені, чепурні і трішки схвильовані, вони ще міцно тримаються за руки своїх батьків, але саме їм сьогодні вперше переступити поріг школи, вперше сісти за парту. У широкий світ знань їх поведе перша вчителька Суслова І. О. та вихователі Лобода С. О. і Немсадзе О. В. Шкільна сонячна країна “Дивосвіт”  гостинно прийняла в свої обійми 20 хлопчиків та дівчаток, оточивши їх увагою і родинним теплом.
Директор школи Хоронжук Н. О. привітала усіх учнів і працівників Вознесенської школи – інтернату з початком нового навчального року, побажала успіхів, нових злетів і досягнень, натхнення і творчості.
Привітати первачків та учнів школи завітали почесні гості свята. З теплими словами  звернулися до вихованців та колективу школи депутат Вознесенської міської ради Котенко М. Д., начальник Вознесенського міськрайонного відділу  внутрішніх справ, підполковник міліції Черноморець О. Л.  та інспектор кадрового забезпечення Нікітченко Р. Н.
Спортінвентар, м’ячі, обручі , скакалки, ігри, шкільне приладдя, зошити, канцтовари – такі необхідні для навчання, розвитку та відпочинку дітей речі отримали вихованці від своїх гостей. Подарунками та солодощам діти були дуже раді. З задоволенням вихованці читали вірші, співали пісні та танцювали. Під переливчасті звуки святкового  дзвіночка всі учні вирушили у далеку подорож по Країні Знань, на перший у цьому навчальному році  урок” Україна –  наш спільний дім”.
Світлана Альміз, педагог-організатор

 

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons