Вознесенськ. До уваги підприємців

Підприємці Вознесенська та Вознесенського району направили

до бюджету 5352,8  тисяч гривень єдиного податку

Протягом січня-серпня 2015 року платники податків Вознесенської ОДПІ, які застосовують спрощену систему оподаткування (фізичні особи – підприємці та юридичні особи), сплатили до бюджету 9564,26 тисяч гривень єдиного податку (в тому числі по місту Вознесенськ – 4425,8 тис.грн., по Вознесенському району – 927,0 тис.грн.).

У розрізі категорій платників фізичні особи – підприємці протягом 8 місяців поточного року сплатили до бюджету 7851,74  тисяч гривень. Це на 783,78  тисяч гривень  більше, ніж за аналогічний період минулого року.

У свою чергу, юридичні особи, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, з початку року спрямували до бюджету 1712,52 тисяч гривень податку.

Акцизний податок – джерело наповнення місцевого бюджету

Протягом січня – серпня 2015 року платники Вознесенської ОДПІ перерахували до місцевих бюджетів  11356,4 тисяч гривень акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизних товарів ( в т. ч. по м. Вознесенськ – 708,4 тис.грн., по Вознесенському району – 283,4 тис. грн..), з них у серпні –надійшло 1849,6 тис. гривень. Про це повідомляє  начальник управління оподаткування юридичних осіб Вознесенської ОДПІ Алла Богровенко.

Станом на 01.09.2015р. на обліку в податковій інспекції перебуває 157  суб’єктів господарювання – платників акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, з них  27 юридичних осіб, 130 фізичних осіб – підприємців.

Посадовець нагадує, що суб’єкти роздрібної торгівлі, які реалізують безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання паливо, пиво, а також алкогольні напої та тютюнові вироби є платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів та сплачують такий податок за ставкою 5% від обсягу реалізованої продукції.

Сплата здійснюється до місцевих бюджетів адміністративно – територіальних одиниць, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів.

Також, Алла Василівна зазначає, що звітність по акцизному податку можна подавати в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису. На офіційному веб – порталі ДФС України розміщено оновлене програмне забезпечення для подання Декларації акцизного податку в електронному вигляді.

1687  вознесенців офіційно стали платниками податків

Впродовж цього року в Центрі обслуговування платників Вознесенської ОДПІ реєстраційний номер облікової картки платника податків (далі – реєстраційний номер) отримали 1687 осіб. При цьому 550 виданих карток – первинні. Тобто 550 вознесенців  вперше зареєструвалися в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та офіційно стали платниками податків.

Отримати реєстраційний номер громадяни можуть у Центрі обслуговування платників за своїм місцем проживання або за місцем отримання доходів. Для цього необхідно особисто або через законного представника подати заяву – Облікову картку за формою № 1ДР та пред’явити документ, що посвідчує особу. Подбати про реєстраційний номер дитини, яка не досягла 16-річного віку та не має паспорта, можуть її батьки (усиновителі, опікуни, піклувальники), які, крім вже перелічених документів, повинні пред’явити свідоцтво про народження такої дитини.

Документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, надається протягом п’яти робочих днів із дня звернення громадянина до відповідного органу фіскальної служби. У Вознесенську такий документ видають у Центрі обслуговування платників (вікно №2), який розташований за адресою: м.Вознесенськ, провулок Братів Іпатових,6.

Телефон для довідок : 4-21-74.

Вознесенська ОДПІ

Show Buttons
Hide Buttons