До уваги підприємців

Звітуєш електронно – економиш власний час!
Користування мережею Інтернет з кожним роком стає все більш невід’ємною частиною нашого життя. Державна фіскальна служба України постійно впроваджує та удосконалює електронні сервіси для платників, серед яких – подання звітності в електронному вигляді. Тому електронна звітність є не вимогою часу, а необхідністю сьогодення.
Сьогодні платники податків мають змогу подавати податкову звітність безпосередньо зі свого офісу, не витрачаючи час на відвідування податкової інспекції. Зникає необхідність і в придбанні самих бланків звітності. Перехід на електронну систему звітності дає також багато нових можливостей платникам: це і автоматичний розрахунок підсумкових або розрахункових рядків звітності, який зводить до мінімуму арифметичні помилки, і своєчасне оновлення програмного забезпечення при введенні нових звітних форм. З упевненістю можна сказати, що електронна звітність заощаджує не лише час, але й кошти платників податків.
Вознесенська ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує всім платникам податків, хто ще не відчув зручності подання звітності в електронному вигляді та не має ключа електронного цифрового підпису, що отримати його можна за адресою: м. Южноукраїнськ, вул. Енергобудівників, 5 , каб.29. тел.: (05136) 24746.
Податкова соціальна пільга у 2016 році становить 689 гривень
Протягом 2016 року розмір податкової соціальної пільги становить 689,00 грн. Підвищена соціальна пільга (150%) – 1033,50 гривень. Підвищена соціальна пільга (200%) – 1378,00 гривень.
Будь – який платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги у розмірі, що дорівнює 50 відсоткам розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.
Прожитковий мінімум у 2016 році для працездатних осіб на 1 січня 2016 року встановлений у розмірі 1378 гривень.
Гранична сума для застосування податкової соціальної пільги складає 1930 гривень.
У разі перевищення місячної заробітної плати понад установлений розмір питання щодо надання податкової соціальної пільги не розглядається.
Вознесенська ОДПІ

Show Buttons
Hide Buttons