Допомога підприємцям

В податковій провели семінар для новостворених суб’єктів господарювання.

Постійна допомога платникам податків у вирішенні їх нагальних питань, надання відповідей та роз’яснень  щодо особливостей оподаткування – саме таке завдання стоїть на порядку денному у Вознесенській  ОДПІ ГУ Міндоходів у Миколаївській області. Зокрема, при проведенні різноманітних заходів для досягнення спільних цілей фахівці податкової  проводять безкоштовні семінари.

Так, 20 жовтня 2014р. в приміщенні Вознесенської ОДПІ був проведений семінар на тему «Підприємницька діяльність для новостворених суб’єктів господарювання», під час якого начальник Вознесенської ОДПІ Наталія Манжелей розповіла з яких етапів складається започаткування власної справи.

Начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Вознесенської ОДПІ Лариса Максимчук детально зупинилась на особливостях загальної та спрощеної системи оподаткування. Їх обмеженнях, строках подачі податкової звітності та звітності ЄСВ, порядку та строків подання звітів та декларацій, порядку ведення Книги обліку доходів та Книги обліку доходів і витрат.

Головний державний інспектор з питань інформаційно-комунікаційного супроводження Вознесенської ОДПІ Оксана Ліпкан розповіла про порядок роботи Центру обслуговування платників Вознесенської ОДПІ, графік його роботи. Також нагадала, що за номером телефону (044) 284 00 07 діє Антикорупційний сервіс Державної фіскальної служби України за яким необхідно повідомляти цілодобово про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби України, про що кожен присутній отримав відповідні листівки.

Наприкінці семінару начальник Вознесенської ОДПІ Наталія Манжелей зазначила: «Завдяки проведенню таких заходів формуються взаємовигідні стосунки: підвищення іміджу податкової та забезпечення бажаючих кваліфікованими відповідями.»

  Вознесенська ОДПІ

Show Buttons
Hide Buttons