Інформує Фонд громади Вознесенська

Фонд громади Вознесенська лідер – Національного рейтингу благодійників

Вже другий раз поспіль Фонд громади Вознесенська бере участь в Національному рейтингу благодійників, місією якого є сприяння розвитку благодійності в Україні, популяризація прозорості благодійності та створення сприятливих умов для її реалізації, та отримує високу оцінку своєї роботи.

Участь у  Другому Національного рейтингу благодійників брали  57 благодійних фондів та організацій, які впродовж жовтня 2015 року представили свої офіційні фінансові звіти за 2013 і 2014 роки, з майже 14 тисяч  офіційно зареєстрованих фондів та організацій в Україні.

Фонд громади Вознесенська отримав відзнаку за совою роботу  відразу в двох номінаціях у категорії  Благодійні фонди та організації з обсягом витрат на благодійну діяльність до 1 млн грн на рік:

– номінація «Витрати на благодійну діяльність за 2014 рік» – 764 804 грн. було витрачено фондом на реалізацію благодійних проектів та програм;

– номінація «Витрати у сфері охорони здоров’я» – 540 120 грн. на реалізацію програми «Допоможемо разом» – ремонт дитячого інфекційного відділення.

Голова правління МБО «Фонд Вознесенська» Бальцер Вікторія висловлює подяку за визнання нашої роботи та спільних зусиль: «Багато вже зроблено, але багато ще треба зробити! Ми вдячні організаторам рейтингу за високу оцінку нашої роботи та можливість дізнатися більше про благодійників і благодійних організаціях України, які дотримуються стандартів публічності та прозорості, зміцнюють свій професіоналізм і значно підвищують рівень довіри населення до благодійності».

Вітаємо переможців конкурсу «Играем вместе»

Закінчився прийом заявок в рамках третього грантового конкурсу Фонду громади Вознесенська  «Играем вместе» спрямований на створення безпечних та комфортних умов відпочинку для дітей та підлітків за місцем проживання.

Для  участі у конкурсі надійшло 8 проектів на загальну суму 158 486 грн., в тому числі грантові кошти 128 699 грн. Нагадуємо, що в цьому році з місцевого бюджету було виділено 100 000 грн. для проведення конкурсу. За результатами розгляду поданих проектів на конкурс, було ухвалене наступне рішення та переможцями у 2015 р. стали:

Назва організації Адреса дитячого майданчика Сума грантугрн. Власний внесокгрн. Загальна вартість проекту, грн.
ОСН «Комітет мікрорайону «Лагеря» вул. Халтуріна 12 270 5 610 17 880
ОСН «Лідер» вул. Мичуріна 17 290 7 650 24 860
ОСН «Лідер» вул.Молодогвардійска 14700 8050 25682
Вознесенська загальноосвітня школа № 3 вул. Тітова, 4 11 795 5 055 16 850
Вознесенська загальноосвітня школа№4 вул.. Кооперативна, 1 18 025 7 725 25 750
ГО «Наше місто» вул. 60 років Жовтня, 9 18 200 7800 26 000
ОСН «Перлина Гаю» вул. Поповича 2 2 490 570       3060
ОСББ «Наш дім Вознесенськ» вул. 60 років Жовтня, 18 5220 2280 7500
Всього 99 990 44 660 144 650

Обладнання для дитячих майданчиків буде придбане  у компанії «Інтератлетика», яка має європейський сертифікат безпеки дитячого обладнання TUV NORD а технологічний процес виробництва відповідає сертифікату менеджменту  якості  ISO 9001-2000.

Організатори конкурсу висловлюють щиру вдячність та повагу всім тим, хто зміг об’єднати жителів міста навколо вирішення проблеми безпечного та цікавого відпочинку та допоміг здійснитись дитячій мрії!

Організація проведення конкурсу «Играем вместе»  відбувається в рамках проекту «Грантотві конкурси, як механізми залучення громадськості до вирішення актуальних місцевих проблем» МБО «Фонд громади Вознесенська», що виконується за результатами конкурсу проектів «Школа фондів громад» при підтримці ІСАР «Єднання» за фінансування Фонду Ч.С. МОТТА.

Переможці конкурсу «Играем вместе» отримали обладнання

10 грудня для переможців конкурсу з оновлення дитячих майданчиків пройшов  тренінг на тему «Управління проектами» для переможців грантового конкурсу «Играем вместе».  Метою проведення тренінгу стало ознайомлення переможців конкурсу з умовами реалізації договору на грант, процедурами оформлення та подання творчої та фінансової звітності за проектом, а також умовами використання гранатових коштів. Під час тренінгу, учасники активно обговорювали питання, пов’язані з бухгалтерським оформленням грошових витрат за проектом, проведенням інформаційної компанії, залученням мешканців громади до установки купленого спортивно-ігрового обладнання, а також питання пов’язані з урочистим відкриттям оновлених дитячих майданчиків.

Організатори конкурсу висловлюють щиру вдячність та повагу всім тим, хто зміг об’єднати жителів міста навколо вирішення проблеми безпечного та цікавого відпочинку дітей та ще раз вибачились перед учасниками за строк поставки обладнання.

Як зазначила голова правління  Бальцер Вікторія: «Цього року ми оплатили придбання обладнання, ще в вересні але  були змушені стати в чергу , оскільки у  підрядника було дуже багато замовлень з усієї України, тому і доставили його нам тільки на початку грудня. Зрозуміло, що взимку ніхто не буде його встановлювати.  Сподіваємось вже на весні порадувати малечу новими дитячими майданчиками»

Нагадуємо, що монтаж та установка обладнання здійснюватиметься власними силами переможців конкурсу. Оскільки, на сьогодні роботи по встановленню обладнання ускладнені через зимові умови, було вирішено монтувати та відкривати майданчики навесні. Отож, для наших переможців є достатній час самостійно визначати розташування ігрових елементів на своєму майданчику, а також встановити нові малі архітектурні форми зроблені власними силами для надання своєму майданчику індивідуальності та неповторності.

Згідно домовленості з переможцями конкурсу  на травневі свята  буде проведений традиційний «Фестиваль дворів» присвячений відкриттю 8 оновлених дитячих спортивно-ігрових  майданчиків, – свято для всіх, що об’єднує покоління і є своєрідним парадом креативу, турботи та зусиль дорослих заради наших діток!

Ще раз вітаємо переможців конкурсу і дякуємо всім небайдужим, ініціативним вознесенцям, завдяки старанням яких в нашому місті з’являться нові цікаві та безпечні місця дозвілля та сімейного відпочинку!

Організація проведення конкурсу «Играем вместе»  відбувається в рамках проекту «Грантотві конкурси, як механізми залучення громадськості до вирішення актуальних місцевих проблем» МБО «Фонд громади Вознесенська», що виконується за результатами конкурсу проектів «Школа фондів громад» при підтримці ІСАР «Єднання» за фінансування Фонду Ч.С. МОТТА.

Show Buttons
Hide Buttons