Інформує податкова

З нового року, декларуючи доходи, використовуйте сервіс «Декларування он-лайн»

Незабаром розпочнеться кампанія декларування доходів громадян. В зв’язку з цим Вознесенська ОДПІ звертає увагу громадян, які декларуватимуть свої доходи та подаватимуть до податкової декларацію про майновий стан і доходи, вам надана можливість скористатись сервісом «Декларування он-лайн», який працює на веб-порталі Державної фіскальної служби.

Завдяки сервісу в системі реального часу можна заповнити декларацію про майновий стан і доходи та додатки до неї. Така заповнена звітність зберігається у файл для направлення до податкового органу або друку.

Сервіс «Декларування он-лайн» значно спрощує процес декларування громадянами своїх доходів. Все, що потрібно для електронного звітування – це наявність спеціального програмного забезпечення і електронного ключа цифрового підпису.

Додаткову інформацію можна отримати завітавши до Центру обслуговування  платників Вознесенської ОДПІ за адресою: м. Вознесенськ, провулок Братів Іпатових,6, або за телефоном 4-55-69.

Дитячі новорічні подарунки вартістю до 609 гривень не оподатковуються

Вознесенська ОДПІ нагадує: вартість подарунків, якщо вона не перевищує 50 % однієї мінімальної заробітної плати (в розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного  року (1218 грн.)  не включається  до загального оподатковуваного доходу платника податку.

Якщо подарунок надаватиметься  у грудні 2014 р., то до загального оподатковуваного доходу платника податку цього місяця не включатиметься вартість подарунка в межах 609,0 грн. Вартість таких подарунків відображається в податковому розрахунку по ф. № 1ДФ з ознакою доходу ” 160″.

Коли вартість подарунка перевищує 609,0 грн., то сума такого перевищення оподатковується  податком  на доходи фізичних осіб по ставці  15%  або 17%  та відображається у податковому розрахунку за ф. 1ДФ за ознакою доходу «126», як додаткове благо.

 Бюджет України у творчих роботах дітей

Задля формування податкової культури у наймолодших громадян – майбутніх платників податків, у Вознесенській ОДПІ проведено перший етап обласного конкурсу дитячої творчості “Наповнюємо бюджет задля добробуту країни»”. Основною метою заходу є виховання у дитячої аудиторії цікавості до податків і митних платежів та розуміння їх значення у житті держави, суспільства й кожної окремої родини або людини.

Членам журі дуже складно було визначитися з першими місцями переможців, адже бачене вразило не дитячим розкриттям теми. У роботах криється багатий внутрішній світ і щире розуміння серйозної державної програми. Всі художні та літературні твори наповнені мріями про майбутнє країни, щасливе дитинство й добробут кожної родини. По-дитячому яскраво зображена користь зібраних податків.  Юні митці ніби нагадують, що гроші потрібно направити на будівництво дитячих майданчиків, таборів відпочинку, ремонт шкіл та лікарень. Головне, що об’єднує всі роботи – це те, що бюджет потребує повної та своєчасної сплати податків.

Конкурсною комісією відзначено високий рівень робіт учасників. Присутні члени журі раділи, що талановиті діти мають можливість втілити свої творчі здібності.

За підсумками першого етапу обласного конкурсу визначені переможці:

Напрям творчої діяльності  – Літературні твори:

Зайняте призове місце категорія 9-11 років категорія 12-15 років
І місце Підвисоцький Кірілл(Вознесенська ЗОШ № 7)Чайчук Євген

(Яструбинівська ЗОШ районної ради)

Коваленко Катерина(студентка 2-го курсу  24 групи спеціальності «фінанси і кредит» Вознесенського коледжу Миколаївського аграрного університету)
ІІ місце Рейко Єлизавета(Дорошівська  ЗОШ Вознесенської районної ради)
ІІІ місце Бодюл Анастасія(Олександрівська ЗОШ ім. Т.Г. Шевченка Вознесенської районної ради)

 

Напрям творчої діяльності  – Художні твори:

Зайняте призове місце категорія 9-11 років категорія 12-15 років
І місце Клименко Катерина(Дорошівська  ЗОШ Вознесенської районної ради)Лабунчак Марія

(Дорошівська  ЗОШ Вознесенської районної ради)

Грималовський Денис(Білоусівська ЗОШ Вознесенської районної ради)Івановський Олег

(Білоусівська ЗОШ Вознесенської районної ради)

ІІ місце Волошина Вероніка(Дорошівська  ЗОШ Вознесенської районної ради) Томашевський Віталій(Білоусівська ЗОШ Вознесенської районної ради)
ІІІ місце Івановська Аліна(Білоусівська ЗОШ Вознесенської районної ради)

Начальник інспекції Наталія Манжелей (на фото) висловила щиру подяку учасникам конкурсу і побажала подальшого творчого зростання. Головне – не зупинятися на досягнутому, нехай отримана перемога буде лише першою сходинкою до нових яскравих звершень і досягнень.

Вознесенська ОДПІ

Show Buttons
Hide Buttons