Інформує Вознесенська ОДПІ

Підбито бюджетні підсумки І півріччя

Незважаючи на складні економічні умови, виконання бюджетних призначень протягом І півріччя поточного року Вознесенською ОДПІ забезпечено у повному обсязі. Зокрема, до бюджетів усіх рівнів надійшло 121561,5 тис. грн., що більше відповідного періоду минулого року на 19,5 %, або на 19808,5 тис. грн.

Забезпечено надходження  податку на прибуток на 156,4 % , або 5311,3 тис. грн., тобто додатково державна скарбниця поповнилась на 1915,3 тис. грн.,  податку на додану вартість отримано 13140,2 тис. грн., відшкодовано підприємствам – 562,2 тис.. грн., надійшло 1111,9 тис. грн. акцизного податку. Податку на доходи фізичних осіб, який перераховується до державного бюджету, надійшло 14620,3 тис. грн., військового збору –  5224,7 тис. грн.

Завдання з надходження належних платежів до місцевих бюджетів забезпечуються в повному обсязі. З початку року індикативний показник виконано на 113,2 %, додатково місцеві бюджети отримали 9329,4 тис. грн. (базове відділення Вознесенської ОДПІ (м.Вознесенськ та Вознесенський район) 4232,0 тис. грн., Веселинівське відділення – 3264,1 тис.грн., Новоодеське відділення  – 1731,2 тис. грн., Єланецьке відділення –  102,1 тис. грн.).

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за 6 місяців поточного року склали  132427,6 тис.. грн.

«Своєчасна сплата податків обов’язкова для всіх. Демонструючи прозорість та відкритість перед бізнесом, розраховуємо на чесну відповідь – добровільну сплату усіх належних податків», – упевнена начальник Вознесенської ОДПІ Наталія Манжелей.

Правом на податкову знижку можна скористатися до кінця року

Шановні мешканці міста! Вознесенська ОДПІ інформує, що прийом податкових декларацій від громадян на отримання податкової знижки за підсумками 2014 року здійснюється до кінця 2015 року.

Право на податкову знижку мають громадяни, які в 2014 році отримували дохід у вигляді заробітної плати та: сплачували за навчання закладам освіти, сплачували проценти за іпотечним житловим кредитом, страхували себе або членів своєї сім’ї, оплачували допоміжні репродуктивні технології, всиновлювали дітей або понесли витрати у зв’язку із переобладнанням транспортного засобу.

Якщо платник податку не скористується правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, то таке право на наступні податкові роки не переноситься.

Пенсіонери –підприємці на спрощеній системі оподаткування  звільняються від сплати  єдиного внеску

Фізична особа – підприємець на спрощеній системі оподаткування, яка досягла пенсійного віку та отримала право на пенсію за віком, або є інвалідом та отримує відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу звільняється від сплати за себе єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (частина 4 ст. 4 Закону України від 8 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»).

Місяць, в якому платник єдиного податку набув право на пенсію за віком або статусу інваліда, відноситься до базового звітного періоду, за який сплачується єдиний внесок у розмірі, що визначається платником самостійно, але не менше мінімального страхового внеску. Отже, суб’єкт господарювання звільняється від сплати за себе єдиного внеску починаючи з місяця, що настає за датою призначення платнику пенсії.

Фізична особа – підприємець платник єдиного податку подає до органу ДФС за місцем реєстрації письмову заяву про набуття статусу пенсіонера або інваліда довільної форми із копіями підтверджуючих документів, а саме: копією пенсійного посвідчення та/або копією довідки з акта огляду в медіко – соціальній експертній комісії про встановлення групи інвалідності.

Звертаємо увагу, що при бажанні фізичні особи можуть стати платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Дізнавайтесь більше про своїх бізнес-партнерів через веб-портал ДФС України

«Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» – це сервіс, який створений для перевірки надійності ділових партнерів. Він допоможе оцінити податкові ризики діяльності з Вашим партнером по бізнесу, який можливо не є платником податку на додану вартість, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою.

Для того, аби перевірити надійність Вашого ділового партнера достатньо завітати на офіційний веб-портал ДФС України за адресою www.sfs.gov.ua, знати код ЄДРПОУ або ж точну назву підприємства, яке вас цікавить, ввести відому інформацію в одне з полів і система здійснює пошук по ряду баз даних, доступних для публічного використання та повідомляє результати пошуку.

 Вознесенська ОДПІ.

Show Buttons
Hide Buttons