Кампанія декларування – 2015

На днях у приміщенні Вознесенської ОДПІ відбувся брифінг із начальником Вознесенської ОДПІ ГУ ДФС у Миколаївській області Наталією Манжелей з представниками бізнесу та представником газети «Новини Вознесенська: день за днем» на тему: «Кампанія декларування – 2015».

«Перш за все хочу нагадати, що кампанія декларування, яка розпочалася 1 січня 2015 року, триватиме до 1 травня 2015 р. Тож часу для подання декларації залишилося не так вже й багато. Громадяни зобов’язані подати річну декларацію про майновий стан і доходи, якщо протягом 2014 року отримували доходи від надання в оренду рухомого і нерухомого майна; продажу акцій і інших цінних паперів; отримували спадок, подарунки, іноземні доходи. Річна податкова декларація подається до територіального органу державної фіскальної служби за місцем реєстрації громадянина до 1 травня 2015 року.

Отримати бланки декларацій мешканці Вознесенська та Вознесенського району можуть безкоштовно у Центрі обслуговування платників, який знаходиться за адресою: м. Вознесенськ, пров. Братів Іпатових,6.

Хочеться зауважити, що подати декларацію про майновий стан і доходи можна засобами електронного зв’язку. На офіційному веб-порталі фіскальної служби України створено спеціальний банер, у якому детально пояснюється порядок заповнення декларації та її додатків» – повідомила начальник Вознесенської ОДПІ.

На завершення брифінгу Наталія Іванівна наголосила, що декларування доходів – це перш за все виконання громадянами свого конституційного обов’язку, індивідуальний внесок в добробут держави, особливо в цей непростий час.

Вознесенська ОДПІ

Show Buttons
Hide Buttons