Крокуючи в Країну Знань

Країна Знань… Дивовижна, цікава, захоплююча, хтось впевнено крокує її стежками, а хтось несміливо, а дехто й зовсім боїться заблукати в її лабіринтах. Хтось тільки розпочинає свою мандрівку. Для них все нове, цікаве, поки ще не досягнуте. Це – першокласники. Вони вперше, міцно тримаючись за теплу мамину руку, такі малі, кумедні, розгублені, прийшли 1 вересня, щоб поповнити шкільну країну “Дивосвіт” спеціальної ЗОШ-інтернату, де їх по-праву називатимуть не просто дітлахами, а учнями. Вони вперше вирушили в цікаву подорож Країною Знань.

Саме їм в цей день все вперше: переступити шкільний поріг, вперше сісти за парту, перший урок, перші підручники, пер-ші враження, разом з вчителькою Бащук О.С. та вихователями Вітушко Г.М. і Вдовиченко Т.С. їм вперше долати сходинки до пізнання. І тому, щоб запам’яталось першачкам це назавжди по-святковому вбране подвір’я, лунає музика, звучать пісні і побажання, подарунки й несподівані сюрпризи.

 Разом з героями свята: мамою (Суслова І.О.), донькою (Урсу Т.), Огурцовим (Євсюков С.М.), секретарем (Ель Марвані Т.С.) веселими жартами зі шкільного життя учні школи зустріли новий, 2013-2014 н.р. – рік творчості. Не залишила нікого байдужим “Виставка талантів”, на якій були представлені роботи діючих в школі гуртків: гуртка “Леді М”, “Народні ремесла”, “Витинаночка”, “Умілі руки” та “Весела майстерня”. Запальним українським танцем та пишним короваєм вітали гостей свята учасниці танцювального гуртка “Грація”.

З теплими словами привітань звернулися до вихованців і колективу директор школи Хоронжук Наталія Олександрівна та гості свята: начальник відділу молодіжної політики та інтернатних закладів департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації Руденко Н.В., в.о. начальника Вознесенського міськвідділу міліції Палій С.М., начальник Братського райвідділу міліції Рябов С.А., представники Platinum Bank. Спорт інвентар, м’ячі, обручи, скакалки, ігри, шкільне приладдя, канцтовари – такі необхідні для навчання, творчості, розвитку та відпочинку дітей отримали вихованці від гостей свята. Безліч різних і цікавих справ чекають в цьому навчальному році не тільки первачків, а й всіх учнів школи. Тож нехай цей рік принесе всім здоров’я, натхнення, творчих злетів, а гостям колектив та учні школи сердечно дякують за щирість душі, за те, що в наш складний час знаходять можливість приділити увагу дітям. Успіхів вам в роботі, добробуту, процвітання, сімейного благополуччя. Нехай вам щастить!

Альміз С.С. – педагог-організатор Вознесенської спеціальної ЗОШ-інтернату

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons