Квітни, рідний Вознесенськ!

Виконком Вознесенської міської ради підбив підсумки конкурсу на найкраще декоративне оздоблення прилеглих територій об’єктів всіх форм власності за період з травня по жовтень 2012 року. Конкурсною комісією разом з депутатами міськради  було обстежено 267 вулиць та провулків, на яких розташовані  клумби організацій, установ, торговельних об’єктів та приватних будинків.

Відзначалось, що найбільше квітників на вулицях Натягайлівки та Болгарки.  Менше клумб у центрі міста (вул. Жовтневої революції,  Кірова,  Рози Люксембург),  відсутні  клумби біля  окремих шкіл, біля багатоповерхових будинків, окремих магазинів, офісів та  АЗС.
Переможців конкурсу визначали в семи номінаціях.
Перше місце у номінації “Найкраща клумба з безперервним цвітінням у вегетаційний період” присуджено Комунальній установі “Вознесенська центральна районна лікарня”, на другому – церква святого Олександра Невського УПЦ МП та обласний центр соціально психологічної реабілітації, на третьому – загальноосвітні школи № 2 та №10.
Управління з експлуатації газового господарства та ТОВ “Юпітер” перемогли у номінації “Найкраще архітектурне вирішення оформлення клумби”. На другому місці вул. Крупської, 90, (Бушовська Т.В.), вул. Савицької Світлани,12, (Леоненко В.Т.),  на третьому – вул. Соколовського, 28, (Мамонова С. В.).
У номінації  “Найкраща прилегла територія, комплексне вирішення” перше місце присуджено кафетерію “Вінтаж” (ПП Дишлова Т.В.), на другому – Приватне сільськогосподарське підприємство “Відродження” (директор Білецький М.В.), на третьому  місці – магазин “Ларець” (ПП Шевчук І.І.).
Переможці у номінації “Найкраща внутрішньобудинкова територія багатоповерхових будинків усіх форм власності”: вул. Сухомлинського, 5;  КП “Єдність”, вул. Пушкінська, 46, (Цвіро О.І.), на другому місці – ОСББ “Енергетик”, вул. Будівельників, 5, голова Марченко Л. Г., на третьому – вул. Леніна, 57-59,  гр. Товстоган О.П., гр. Гершун Г. М.; вул. 60-років Жовтня, 18, ОСББ “Вознесенськ – наш дім”, голова Вишняк Н. І.
В номінації “Найкраща клумба на прилеглій території до індивідуального житлового будинку” перше місце присвоєно  вул. Корольова, 11, гр. Пеньковська О. В., на другому – вул. 228 стрілецької дивізії, гр. Бойко Л.А.; вул. Желябова, 4, гр. Федоренко В.І. на третьому – вул. Калініна,158, гр. Василевська З.В.; вул. Мічуріна, 37-а, гр. Нагаєвська Л. І.; вул. Жовтневої революції, 105, кв.3, гр. Спринська Л. В.
В номінації  “Вертикальне озеленення” переможцем конкурсу визнано вул. Гніліченка, 9, гр. Орленко І.А., на другому місці – вул. Папаніна,182, гр. Тищенко Б.І., на третьому місці – вул. Єрмоленка, 3, гр. Федорчук К. І.
Лідер конкурсу у номінації “Найкращий зелений куточок” – магазин “Княжий келих-2”, директор Балабушко Т. М., на другому місці – Вознесенський коледж Миколаївського державного аграрного університету, директор Цимбалюк Л. М., на третьому місці – церква Святої княгині Ольги.
Кращими визнано 75 клумб біля підприємств, установ, організацій, торговельних та освітніх закладів та 80 кращих клумб міста- біля індивідуальних житлових будинків.
Переможці конкурсу на краще декоративне оздоблення прилеглих територій об’єктів всіх форм власності за період з травня по жовтень 2012 року нагороджуються дипломами,  а керівники підприємств, установ, організацій, власники індивідуальних житлових будинків, клумби яких визнані кращими, відзначені  подяками міського голови.
Переможці одержать грошові винагороди в сумі від 150 до 300 гривень, в залежності від номінації та зайнятого місця в конкурсі.
/Новый город

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons