Моя перукарня

Кожен із нас хоч один раз на місяць відвідує перукарню. У кожного вона своя. І в мене є улюблена перукарня, яка подобається багатьом жителям нашого району та міста. Хоча й розташована вона у тісному закапелку і не відразу її й помітиш, але повірте, як кажуть у народі, стежка до неї добре натоптана.

Знаходиться перукарня на території ринку, біля м’ясного корпусу, у підвальчику. Коли б ви не прийшли сюди, вам завжди раді. Привітні посмішки, лагідні очі, відверті обличчя справжніх майстрів своєї справи Галини Степанівни Прадіденко, Зінаїди Вікторівни Догаревої, Вікторії Петрівни Цвигун, Галини Борисівни Соломської, Алли Леонідівни Добрянської завжди зустрінуть вас доброзичливо.
Непомітно просувається черга, клієнтки змінюють одна одну, майстри обслуговують швидко: он де прийшла літня пані пофарбувати волосся, а за нею забігли двійко дівчаток-щебетушок зробити манікюр, за ними прийшла огрядна бабуся з онуком – і собі зачіску зробити, й онукові. Отак сядеш у крісло попелюшкою, а за 30 хвилин ти вже встаєш царівною. І всі втішаються, посміхаються одне одному, начебто знали все життя. Тут панує гармонія і затишок. Тихенько розмовляють між собою клієнти, майстри-перукарі крутяться навколо крісел, як бджілки, тільки чути, як клацають ножиці та гудуть фени. Тут вам завжди дадуть пораду, як доглядати за волоссям, якими миючими засобами краще користуватися, підберуть лосьйони та фарби, порекомендують маски для обличчя.
Отак побудеш у перукарні півгодини, відпочинеш від буденного душею та думками, і з вдячністю підеш, щоб через деякий час знову прийти, побачити знайомі обличчя, посмішки цього дружного колективу перукарів.
Від усіх клієнтів маленької перукарні у підвальчику та від себе особисто бажаю майстрам-перукарям та їх родинам затишку, злагоди, щоб ніколи не втомлювалися їхні золоті руки, та щоб натхнення не залишало їх.
У маленькій перукарні у підвальчику все чудове: і майстри, і атмосфера. Не вистачає лише  ремонту у приміщенні, та гарної назви.
Маргарита Підкова.

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons