Начальником Вознесенської ОДПІ призначено Манжелей Н.І.

В актовій залі Вознесенської ОДПІ 15 грудня поточного року відбулося представлення начальника Вознесенської об’єднаної податкової інспекції Головного управління ДФС у Миколаївській області.

Урочисто представив Наталію Іванівну колективу перший  заступник голови Вознесенської райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Солодаєв Сергій Володимирович.

Мешканці міста Вознесенська та Вознесенського району – платники податків, давно знають Наталію Іванівну. Свій трудовий шлях вона розпочала у червні 1984 року, працюючи старшим ревізором-інспектором Арбузинського районного фінансового відділу, пізніше (у липні 1984р.) шляхом переводу назначена на посаду економіста Вознесенського міського фінансового управління та у квітні 1988 р. переведена на посаду податкового ревізора-інспектора. З липня 1990 р. по липень 2005 р. працювала заступником начальника Вознесенської державної податкової інспекції – начальником управління документальних перевірок , а з липня 2005 року та до теперішнього призначення  – начальником Вознесенської ОДПІ.

Наталія Іванівна подякувала за теплі слова на її адресу і на адресу колективу та запевнила присутніх у тому, що всі зусилля будуть докладені до виконання поставлених задач, до розвитку сервісів, що надаються платникам податків, впровадженню ідеології добровільної сплати податків, підвищенню іміджу фахівців Державної фіскальної служби України.

Вознесенська ОДПІ

Show Buttons
Hide Buttons