Наступає період озеленення

Запрошуємо всіх до участі в акціях «Майбутнє лісу в твоїх руках»

 та «Зробимо Україну чистою 2015»

Гарною традицією стала участь вознесенців в щорічній всеукраїнській акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». До заходів акції входить: озеленення території міста, присадибних ділянок; створення нових парків, скверів, клумб, газонів; впорядкування сміттєзвалищ, прибирання території міста та сіл.

Державне підприємство «Вознесенське лісове господарство» запрошує всіх небайдужих до оточуючого середовища, прийняти участь в акціях, які триватимуть до 21 квітня, в найкращій період для відновлення та створення зелених зон.

Вознесенський лісгосп пропонує придбати саджанці деревних та чагарникових порід, а саме: дуб, горіх, клен, аморфа, магонія, самшит, каштан, липа та інші. Лісгосп пропонує послуги з озеленення.

Також ДП «Вознесенський лісгосп» проводить конкурси серед учнівської молоді на кращій твір за темою «Людина та ліс» та малюнку  в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках».

Малюнки та твори надавати до центральної садиби ДП «Вознесенське ЛГ» за адресою: Вознесенський район, с. Бузьке, вул. Мар’їна роща, 3), в термін до 15.04 2015 року, для підбиття підсумків та визначення переможців.

Давайте разом  зробимо наш край чистим і привабливим!

 Довідки за телефоном   5 -53 -45

Адміністрація ДП «Вознесенське ЛГ»

Show Buttons
Hide Buttons